Πρόγραμμα
Μέρα Τρίτη Τρίτη Παράλληλα Τετάρτη Πέμπτη Πέμπτη Παράλληλα Παρασκευή - - - - -
9:00-10:00   Project
7o

link

 



         
10:00-11:00   Project
7o

link

 



         
11:00-12:00 Ανάλυση 2
3o
Χελιώτης
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων
5o
Πασχάλης
           
   
12:00-13:00 Ανάλυση 2
3o
Χελιώτης
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων
5ο
Πασχάλης
           

 
13:00-14:00 Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού
5ο
Ροντογιάννης
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων
5ο
Πασχάλης







       
 
14:00-15:00 Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού
5ο
Ροντογιάννης
 






 

 
 
15:00-16:00   Δίκτυα 2
5ο
Μεράκος, Μπαλαούρας


Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού
5ο
Ροντογιάννης
Δίκτυα 2
5ο
Μεράκος, Μπαλαούρας
Δομή και Θεσμοί της Ευρωπαϊκής Ένωσης
7ο
Τολίδης
 



 
16:00-17:00   Δίκτυα 2
5ο
Μεράκος, Μπαλαούρας


Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού
5ο
Ροντογιάννης
Δίκτυα 2
5ο
Μεράκος, Μπαλαούρας
Δομή και Θεσμοί της Ευρωπαϊκής Ένωσης
7ο
Τολίδης
 



 
17:00-18:00

Ανάλυση 2
3ο
Χελιώτης
    Τεχνητή Νοημοσύνη 2
7ο
Κουμπαράκης
 


 
18:00-19:00

Ανάλυση 2
3ο
Χελιώτης
    Τεχνητή Νοημοσύνη 2
7ο
Κουμπαράκης
 

   
19:00-20:00





Τεχνητή Νοημοσύνη 2
7ο
Κουμπαράκης
 

   
20:00-21:00  





         
























Τρίτη
Ώρα/Αίθ. Online Online Online Online Online Online Αμφιθέατρο (48) Α2 (18) Γ (8) ΣΤ (20) Ζ (18)
9:00-10:00












 

10:00-11:00















11:00-12:00 Προγραμματισμός Συστήματος (περιττοί ΑΜ)
6ο
Ρουσσοπούλου













12:00-13:00 Προγραμματισμός Συστήματος (περιττοί ΑΜ)
6ο
Ρουσσοπούλου













13:00-14:00















14:00-15:00














15:00-16:00 Μεταγλωττιστές
6ο
Σμαραγδάκης




 



 

16:00-17:00 Μεταγλωττιστές
6ο
Σμαραγδάκης


   



 

17:00-18:00

 




 

18:00-19:00










 
19:00-20:00










 
20:00-21:00







 
 
























Τετάρτη
Ώρα/Αίθ. Online Online Online Online Online Online Αμφιθέατρο (48) Α2 (18) Γ (8) ΣΤ (20) Ζ (18)
9:00-10:00














10:00-11:00














11:00-12:00 Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων
8ο - Μ108
Χατζηκοκολάκης
link













12:00-13:00 Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων
8ο - Μ108
Χατζηκοκολάκης
link














13:00-14:00












14:00-15:00










 
 
15:00-16:00












 
16:00-17:00












 
17:00-18:00











18:00-19:00











19:00-20:00  



 





20:00-21:00  

 
 




























Πέμπτη
Ώρα/Αίθ. Online Online Online Online Online Online Αμφιθέατρο (48) Α2 (18) Γ (8) ΣΤ (20) Ζ (18)
9:00-10:00 Θεωρία Υπολογισμού
6ο
Ροντογιάννης
link






 

   
10:00-11:00 Θεωρία Υπολογισμού
6ο
Ροντογιάννης
link










   
11:00-12:00 Εργαστήριο Δομές Δεδομένων
2ο
Σαραντής














12:00-13:00 Εργαστήριο Δομές Δεδομένων
2ο
Σαραντής














13:00-14:00













14:00-15:00













15:00-16:00














16:00-17:00








 




17:00-18:00 Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων
8ο - Μ108
Χατζηκοκολάκης
link






,





 
18:00-19:00 Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων
8ο - Μ108
Χατζηκοκολάκης
link











19:00-20:00  







 

20:00-21:00  
 
   
   

























Παρασκευή
Ώρα /
Αίθουσα
Online Online Online Online Online Online Αμφιθέατρο (48) Α2 (18) Γ (8) ΣΤ (20) Ζ (18)
9:00-10:00










 
10:00-11:00













11:00-12:00 Διοίκηση Έργων και Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων
8ο
Τολίδης
link














12:00-13:00 Διοίκηση Έργων και Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων
8ο
Τολίδης
link













13:00-14:00












14:00-15:00













15:00-16:00













16:00-17:00














17:00-18:00  






 
 
18:00-19:00  






     

19:00-20:00  






     

20:00-21:00